Must have: Чанта со егзотичен тропски принт

21 април 2016

Во исчекување на долгото, топло лето сега е вистинско време да ја набавите чантата што ќе ви прави друштво во најубавите денови.

Оваа сезона таа доаѓа од колекцијата на Parfois и е задолжително парче во кое мора да инвестирате.

Покрај тоа што е со совршена форма и ќе биде ваш сојузник во сите комбинации, истата е со најпосакуваниот тропски принт сезонава.

Комбинирајте ја со што и да посакате и носете ја во различни пригоди, бидејќи ќе биде центарот на вниманието каде и да се појавите.

Објавено:
21 април 2016
Категорија: 
Тренд
Прочитано:
328 пати