Must have: Џинс јакна – секогаш и секаде!

13 октомври 2020

Евергин во модниот свет – неодоливата џинс јакна.

Безвременска и присутна во секоја сезона, со култен моден статус и константа независно од трансформациите на трендовите.

Низ годините, се менува и нејзиниот лик, но останува нејзината незаменлива функција – да му даде безвременски печат на секој стил и сечиј изглед.

Во актуелната есенска понуда на онлајн продавницата на модниот бренд Елена Лука, вниманието ни го привлече модел на џинс јакна што совршено ќе се вклопи во сите трендовски, слоевити комбинации за оваа сезона.

Достапен во црна и бела варијанта, овој модел е во удобен крој со можност за закопчување со копчиња или пак нагласување на половината со ремен.

Како Вие би ја комбинирале?
Нарачајте онлајн на е-продавницата на Елена Лука и уживајте во безбедниот шопинг.

 

Објавено:
13 октомври 2020
Категорија: 
Тренд
Прочитано:
564 пати