Must have: Кожена јакна од Елена Лука за ултра модерни есенски комбинации

16 ноември 2020

Оваа есен во моден поглед ја обележуваат тренди парчињата изработени од еко-кожа.

Меѓу нив, кратката кожена јакна со потписот на брендот Елена Лука, е модниот хит што ние го обожуваме.

Ја комбинираме секогаш кога сакаме да постигнеме ултра трендовски изглед, а притоа лесно ја вклопуваме со сите сезонски парчиња од нашиот гардеробер.

Во крој со впечатливи, нагласени ракави, со ленти за врзување и џебови брендирани со логото на Елена Лука, овој модел на јакна е на врвот на листата MUST HAVE за оваа сезона.

Одлично се вклопува и во целосно црни комбинации за впечатлив и урбан изглед, а секогаш може да ја носите и со џинс, плетенини, панталони и здолништа со висок струк... Безвременски избор што стилски ќе го нагласи секој изглед.

Нарачајте ја онлајн на е-продавницата на Елена Лука и уживајте во безбедниот шопинг.

Објавено:
16 ноември 2020
Категорија: 
Тренд
Прочитано:
582 пати