Must have: Обетки во боите на есента

13 ноември 2018

Есента е прекрасно време за експериментирање со накит во шармантни бои, па денеска ви претставуваме едни токму такви обетки во кои ќе се вљубите.

Станува збор за уникатни обетки кои го привлекуваат вниманието на прв поглед, а одлични се и за комбинирање со многу парчиња.

Носете ги со џинс и широко џемперче на работа, но и со некој впечатлив фустан за посебни прилики.

Истите се во неутрални бои, па лесни се за комбинирање со парчиња во разни бои, а доволно впечатливи за да се истакнете од толпата каде и да се појавите.

Овие обетки можете да ги најдете во продавниците на Parfois.  

Објавено:
13 ноември 2018
Категорија: 
Тренд
Прочитано:
442 пати
Тагови: 
стил тренд обетки