Must have: Омилените очила за сонце на блогерките ова лето

1 август 2018

Веројатно досега сте сретнале барем една девојка со вакви или слични очила за сонце, кои мора да признаете дека се неодоливи и покрај тоа што често ги гледаме.

Истите се со супер интересна форма и со темни стакла, а меѓу најбараните се бидејќи одговараат на разни облици на лице.

Можете да ги носите во секојдневните прилики, но и да го надополните омилениот свечен фустан со нив, доколку се работи за денска прослава.

Овие хит очила за сонце ќе ги најдете во продавниците на Parfois

Комбинација: Fashion group

Стајлинг: Fashionel

Модел: Нина Михајловиќ

Модна агенција: Моделс Ин

Шминка и фризура: Елена Лука

Објавено:
1 август 2018
Категорија: 
Тренд
Прочитано:
440 пати