Must Have: Пастелно ланче за романтична есен

24 септември 2015

Првите денови од есента посветете ги на себеси и направете го шопингот за кој одамна сонувавте. Покрај клучните тренди парчиња што се задолжителни за оваа есен, никако не смеете да го заборавите ниту накитот.

Разубавете ја и онака прекрасната есен и внесете доза шарм со ова пастелно ланче од брендот Parfois што одлично се вклопува во секоја комбинација.

Истото е изработено од уникатни мониста во различни големини и форми, а нивните бои го прават уште поромантично од она што е. Истото е доволно да остави неверојатен впечаток во секоја ваша комбинација. 

Објавено:
24 септември 2015
Категорија: 
Тренд
Прочитано:
1.657 пати