Must have: Плетени комплети – ролка и асиметрично здолниште како совршен есенски спој

7 октомври 2020

Плетенините ни се фаворит оваа сезона. Топли, пријатни, меки и во фантастичен избор.

Во актуелната есенска линија на модната куќа Елена Лука, во богатата понуда плетенини, вниманието ни го привлече овој софистициран плетен сет достапен во црна, беж и кафена варијанта.

Се состои од ролка во удобен крој и асиметрично здолниште, што совршено е вклопено како целина.
Ние веќе имаме визија како ќе го комбинираме и во нашиот деловен и во секојдневниот стил.
Кој е Вашиот омилен комплет?

Нарачајте онлајн на е-продавницата на Елена Лука и уживајте во безбедниот шопинг.

 

Објавено:
7 октомври 2020
Категорија: 
Тренд
Прочитано:
903 пати