Must have: Розови обетки за шармантна пролет

4 април 2019

Пролетта е совршено време да ја обновиме кутијата за накит со нови супер парчиња кои ќе придонесат дополнително да блеснеме.

Она што денеска ви го предлагаме се овие шик обетки во нежно розова боја со сребрен детал кои ќе можете да ги носите со голем број комбинации.

Ние ги носиме со едноставна комбинација во крем нијанса, но вие можете да ги комбинирате со едноставни маички на кратки ракави и џинс, со лежерни фустани, но и со некои поелегантни комбинации за посебни прилики.

Овие шармантни обетки и слични на нив можете да најдете во продавниците на Parfois.

Објавено:
4 април 2019
Категорија: 
Тренд
Прочитано:
486 пати