Must have: Сандали со кристали за долгото топло лето

25 мај 2016

Денешното задолжително парче што ви го предлагаме се овие совршени кафени сандали со кристали од Bata во кои знаеме дека ќе се заљубите на прв поглед.

Покрај тоа што се неверојатно стилски, истите се супер удобни, а истовремено украсени со шик кристали на првото ремче.

Тие ќе внесат доза на елеганција и уникатност во секоја ваша комбинација, а ќе бидат и совршен и најдобар сојузник во секојдневните комбинации во кои ќе уживате во долгото топло лето.

Истите можете да ги набавите и во бела боја, а тие се дефинитивно задолжително парче што мора да се најде на вашата летна шопинг листа.

Објавено:
25 мај 2016
Категорија: 
Тренд
Прочитано:
1.299 пати