Must have: Шармантни маички со етно принт

1 јуни 2016

Прекрасните топли денови предизвикаа вистинска летна еуфорија кај сите нас, а со самото тоа и желба за неодоливи и лесни парчиња. Денешното задолжително парче што ние ви го предлагаме се овие слатки и удобни маички од Манго во бела боја со шармантен етно принт. Истите се одлични за вашите секојдневни комбинации со фармерки, но тие ќе бидат и одличен избор за долгите прошетки на плажа ова лето. Ги има во неколку бои со колоритни дезени, а уште поубави ги прави и отворот на грбот кој е најпосакуваниот момент кај парчињата ова лето. Без разлика каква и да набавите, верувајте дека истите ќе бидат ваш најдобар сојузник во летните горештини.  

Објавено:
1 јуни 2016
Категорија: 
Тренд
Прочитано:
395 пати