Must have: Топла зимска шапка

29 октомври 2015

Вистински must have оваа сезона е топлата зимска шапка што мора да ја имате во неколку бои. Нашиот денешен избор е оваа преслатка шапка во розова боја од Parfois, што можете да ја комбинирате во сите стилски избори. Истата ќе остави посебен печат на сите ваши комбинации, а без разлика што е во розова нијанса, можете да ја комбинирате со секоја друга боја.

Шапка: Parfois

Модел: Ивана Караџова

Модна агенција: Моделс Ин

Објавено:
29 октомври 2015
Категорија: 
Тренд
Прочитано:
2.396 пати