Must have: Украсна панделка за коса

12 ноември 2019

Магијата е во деталите. А деталите ја одразуваат личната стилска перцепција, што нè прави различни.
Затоа секогаш им посветуваме заслужено внимание.

Овој пат одбравме детаљ за во коса со кој ќе постигнете впечатлив изглед.

Се работи за романтична украсна панделка за во коса од Parfois што може да ја комбинирате во различни изданија.

Ако сакате да му дадете женствена нота на вашиот деловен изглед, овој моден додаток е совршен избор.
Пробајте го и во кежуал комбинација со топол џемпер и џинс или пак во елегантен коктел изглед.

Комбинација: Fashion Group Macedonia
Стајлинг: Fashionel.mk
Панделка за коса: Parfois
Фризура и шминка: Елена Лука
Модел: Мања Блажевски
Модна агенција: Моделс Ин
Локација: Градинарски центар Фоја

Објавено:
12 ноември 2019
Категорија: 
Тренд
Прочитано:
1.306 пати