Must have: Ултра модерен комплет што стилски ќе ја обележи оваа есен!

11 септември 2020

Плетенините ќе ѝ дадат една посебна стилска димензија на оваа есен – топла, а шик и урбана.
Токму како овој ултра модерен комплет од новата линија на модниот бренд Елена Лука.

Комбинација од предимензиониран блузон и килоти достапни во црна, бела и кафена нијанса, совршени за секој ден од оваа сезона да изгледате елегантно, софистицирано, а притоа да уживате во удобноста.

Лесно ќе ги комбинирате со патики, чизми до глужд или високи потпетици, со ремен околу струк, кожена јакна или мантил – едноставно варијациите за комбинирање се неограничени.

Нарачајте ги онлајн на е-продавницата на Елена Лука.

Објавено:
11 септември 2020
Категорија: 
Тренд
Прочитано:
880 пати