Must have: Уникатни обетки за магично топло лето

25 јуни 2019

Во текот на летните одмори во потрага сме по совршениот накит со кој дополнително ќе ги украсиме сите комбинации што ги спакувавме во куферот.

Покрај омилените ланчиња, тука се и обетките во кои секогаш сме вљубени и кои им даваат посебен изглед на сите наши комбинации.

Денеска ви предлагаме еден чифт обетки во две бои кои можете да ги носите со сите неодоливи летни стајлинзи.

Истите се совршени и за комбинирање со омилените фустанчиња за на плажа, па нема да згрешите доколку уште денеска појдете до продавниците на Parfois и ја збогатите вашата кутија со накит.

 

Објавено:
25 јуни 2019
Категорија: 
Тренд
Прочитано:
620 пати