Must have: Жолти обетки за ведри комбинации

20 јули 2018

Ако некогаш ви се случило да ви недостасува нешто малку за комбинацијата да биде совршена, тогаш денеска имаме супер предлог за вас.

Овие впечатливи обетки со реси се must have за ова лето, а одлични се во комбинација со безброј парчиња.

Ние со нив го украсивме стилското палто во пруги, кое изгледа совршено надополнето со уникатен накит како овој.

Истите се малку повпечатливи, па оставете ги за посебни пригоди како лудите летни забави, родендени и слично.

Овие обетки ќе ги најдете во продавниците на Parfois, а истите се и одличен подарок за сите вљубенички во накит.

Комбинација: Fashion group

Стајлинг: Fashionel

Модел: Нина Михајловиќ

Модна агенција: Моделс Ин

Шминка и фризура: Елена Лука

Објавено:
20 јули 2018
Категорија: 
Тренд
Прочитано:
265 пати