Must have: Златен часовник за стилско лето

27 јули 2018

Ако сте љубител на часовници, тогаш ние го имаме најдобриот модел за ова лето. Знаете дека часовниците во златна нијанса се безвременски и нешто што секоја девојка треба да го има во својата кутија за накит.

Истите можете да ги комбинирате во разни комбинации, а на секоја од нив ќе им додадете елегантна нота со изборот на овој часовни.

Носете ги со шик женски костим, едноставен црн фустан и високи потпетици, во комбинација со алки или само часовник.

Овој неодолив часовник со едноставни стрелки во прекрасна нијанса можете да го најдете во продавниците на Parfois.

 

Објавено:
27 јули 2018
Категорија: 
Тренд
Прочитано:
240 пати