Најпопуларните модели на јакни кои мора да ги имате оваа пролет

12 март 2021

Официјално до почетокот на пролетта ни остануваат уште неколку дена. Поради тоа, сега е вистинското време да фрлите едно око во гардероберот, па ако ви недостасува некој од овие модели на јакни, да појдете во шопинг. Ова се јакните кои ќе се носат оваа пролет:

Лакиран мантил

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Alice (@alicedetogni)

Карирана јакна

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by na a o m i. (@naaomiross)

Јакна-кошула

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Monikh Dale (@monikh)

Пастелна кроп јакна

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Nina Sandbech (@ninasandbech)

Црна кожна јакна

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Leonie Hanne (@leoniehanne)

Објавено:
12 март 2021
Категорија: 
Тренд
Прочитано:
1.898 пати