Најубавите фустани со впечатливи ремени за ова лето

21 јуни 2019

Во текот на летото, омиленото парче на сите девојки се дефинитивно лежерните фустани во кои може да уживаме преку цел ден.

Најчесто одбираме едноставни фустанчиња што можеме да ги носиме на работа, но и за некои специјални прилики, а такви во летото ги има многу.

Вистински хит меѓу девојките изминатите сезони е брендот Cult Gaia кој ги прави најдобрите модни додатоци, но и уште поубави фустани и други парчиња облека.

Особено се познати по лежерните фустани во неутрални нијанси кои најчесто ги украсуваат со впечатливи ремени на половината, на кои дополнително им ставаат тока.

Токму такви ние пронајдовме во нивните последни колекции по кои девојките ширум светот полудеа, а ние истите ви ги презентираме во продолжение.

Kој е вашиот фаворит?

Објавено:
21 јуни 2019
Категорија: 
Тренд
Прочитано:
2.406 пати