Парчињата со отворен грб се задолжителни во плакарот на секоја девојка, поради нивната неверојатна лежерност, но и суптилен сексапил со кој зрачат.

Без разлика дали се работи за фустани или маички со отворен грб, овие парчиња се одлични за комбинирање и совршени за одбрани пригоди.

Идеални се и за секојдневни прилики, доколку отворот не е многу впечатлив, во комбинација со некоја интересна чанта и соодветни чевли.

Ако се одлучите за маичка или кошулка со отворен грб, комбинирајте ја со едноставни фармерки со висок струк, патики или шик сандали и одбрани модни додатоци.

Бидете внимателни единствено со изборот на градник за да не изгледа невкусно и уживајте во предностите што ги нудат овие фантастични парчиња.

Извор и фото: Modamo.info

Објавено:
21 јули 2018
Категорија: 
Тренд
Прочитано:
976 пати