Ова лето носиме комбинезони

16 јуни 2016

Во секоја можна варијанта и за секоја пригода, сезонава неизбежно е, а да не ги комбинирате комбинезоните.

Од спортска, џинс варијанта до елегантни со карнери, комбинезоните се идеално решение за стилски, впечатлив и урбан изглед.

Џинс-комбинезоните комбинирајте ги со патики, обични еднобојни маички и ранче, додека оние поелегантните, со отворено V деколте или голи рамена, надополнете ги со нежен накит, чевли на високи потпетици и плико чанта.

Инспирирајте се!

Објавено:
16 јуни 2016
Категорија: 
Тренд
Прочитано:
858 пати