Ова се најубавите здолништа за блескава празнична сезона

28 декември 2013

Празниците се совршен повод да покажете малку кожа, да го облечете најсветкавото парче на светот и да им оддадете почит на интензивните и впечатливи бои.

За секоја забава посебно, за онаа во канцеларија, за прославата од работа, за лудувањето со другарките и за свечената вечер за новогодишната ноќ, ги одбравме најубавите здолништа што ќе направат да блескате.

Доколку не сте девојка која обожава фустани, овие празници набавете си неколку различни здолништа и комбинирајте ги со интересни блузички.

Инспирирајте се за шопинг подолу во галеријата каде ќе ги најдете најубавите празнични здолништа.

Објавено:
28 декември 2013
Категорија: 
Тренд