Празнични пижами: Одмарајте и спијте со стил

3 јануари 2014

Празничниот период е поврзан со многу забавување, но и одморање. Токму затоа, ние решивме да ви претставиме интересни модели на пижами. Не само што можат да бидат одличен празничен подарок, тие навистина можат да направат да се чувствувате убаво, пријатно и среќно и во кревет.

Со различни дезени и бои, тие внесуваат разиграност и се секогаш интересно парче облека. Класични, секси, свилени, памучни, изборот е ваш. Одберете го тоа што најмногу одговара на вашата личност и Новата година започнете весело и удобно со нови пижами.

А еве ги нашите предлози.

Објавено:
3 јануари 2014
Категорија: 
Тренд