Предлог комбинација за денес

18 септември 2013

Комфорот е еден од најважните фактори преку работната недела, па така за оваа среда наш предлог за што да облечете денес,  е блуза или макси кошула во некој интересен колоритен принт што ќе ги разбие останатите темни нијанси на фармерките, чантата и балетанките. Од аксесоари можете да ставите на вас алка, ѓердан или обетки во кралска сина или тиркизна боја и на тој начин  ќе добиете ултра модерен спој за денес.

Објавено:
18 септември 2013
Категорија: 
Тренд