Предлог урбана летна мода на Инстаграм профилот на далматинката Михаела Мудронја

9 јуни 2023

Ако си правите концепт како претстојната сезона ќе изгледа вашиот плакар, а притоа преферирате урбана енергија во вашиот стил, ве упатуваме на Инстаграм профилот @la.attraversiamo, што ќе ви помогне во вашата „модна стратегија" за ова лето.

Тука ќе наидете на одлични модни летни предлози, кои балансираат меѓу елеганција, лежерност и женственост, а за кои е задолжена далматинката Михаела Мудронја.

 

Неутралната палета на бои, а во исто време атрактивните и трендовски парчиња споени на неочекуван начин, го прават нејзиниот стил привлечен за пошироката публика, а со совршената доза на индивидуалност и препознатливост.

Џинс, лен, плетенини, широки кроеви, маички со натписи, класични бели кошули, капчиеа и задолжотелно очила за сонце.

Инспирирајте се!

 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by (@la.attraversiamo)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by(@la.attraversiamo)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by (@la.attraversiamo)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by (@la.attraversiamo)

Објавено:
9 јуни 2023
Категорија: 
Тренд
Прочитано:
1.980 пати