Што да облечете денес?

20 февруари 2014

Денешниот ден почнете го во урбан стајлинг  со доза на спортска елеганција ,од кој нема да останете незабележани. Пробајте да ја комбинирате белата кошула со принт од црни точки која ќе ја ставите внатре во црното миди здолниште на преклоп. Маслинастото палто во сафари стил придонесува за урбавн шик момент од целосниот изглед, а „зачинете“ со впечатливи чевли во сребрена нијанса како од фографијата. Издвојувајте се во градското шаренило и имајте убав и модерен ден!

Објавено:
20 февруари 2014
Категорија: 
Тренд