Што да облечете денес?

20 март 2015

Драги дами, конечно дојде лежерниот петок што толку долго го очекувавме! Овој сончев ден носиме едноставни темни фармерки и ги комбинираме со лесна бела кошулка. Одозгора, го носиме омиленото карирано палто во комбинација со слатки сребрени балетанки и чанта во темно сина боја.

sto-da-oblecete-denes

Денеска сме подготвени за успешен работен ден и луда забава со пријателките!

Објавено:
20 март 2015
Категорија: 
Тренд