Што да облечете денес?

10 април 2015

Овој прекрасен и слободен петок искористете го максимално во супер удобна комбинација. За прошетката со пријателките или момчето одберете хеланки и слатка блузичка со пруги. Одозгора, одберете палто во вашата омилена боја, во случајов нашата е слатка шеќерна! Старките денеска се задолжителните обувки за прошетка, а очилата за сонце и накитот, секако се подразбираат!

Објавено:
10 април 2015
Категорија: 
Тренд