Што да облечете денес?

17 април 2015

Девојки ние конечно се ослободивме од фармерките и чизмите! Овој прекрасен ден сме заљубени во бохо комбинациите, па ви предлагаме токму таква. Одберете го вашето омилено бохо фустанче и комбинирајте го со нежни хулахопки и чевлички на потпетица до глужд. Додајте шик вибрации на комбинацијата и ставете си ја омилената шапка и задолжително со себе понесете си ги очилата за сонце.

Ви посакуваме прекрасен сончев бохо ден!

Објавено:
17 април 2015
Категорија: 
Тренд