Што да облечете денес?

22 април 2015

Оваа среќна среда ја обожаваме белата боја! Носиме нежно бело фустанче со ремен на половината и го комбинираме со најтренди парчето за оваа сезона – тексас јакната!

За оваа комбинација, одберете кафена чанта и балетанки во иста нијанса и кул бохо накит без кој оваа комбинација нема да биде целосна!

На само два дена пред викенд, уживајте во оваа среда!

Објавено:
22 април 2015
Категорија: 
Тренд