Што да облечете денес?

5 мај 2015

Утрово нѐ дочека вистинско лето во главниот град! Во чест на високите температури, денеска носиме кусо здолниште со интересен принт и го комбинираме со едноставна црна маичка и црни балетанки. Комбинацијата надополнете ја со мини чантичка во црно – бела боја и црн часовник, а со слатките обетки денеска истакнете ја целата ваша убавина!

Објавено:
5 мај 2015
Категорија: 
Тренд