Што да облечете денес?

26 мај 2015

Првиот ден од работната недела по продолжениот викенд поминете го во супер лежерна комбинација! Денеска носиме шик панталони со цветен принт и ги комбинираме со едноставна црна маичка и сандали во црна и златна боја. Бидејќи утрово се разбудивме со посвежи температури, со вас понесете си го и омиленото палто и секако, задолжителните очила за сонце.

Објавено:
26 мај 2015
Категорија: 
Тренд