Што да облечете денес?

10 јуни 2015

Оваа прекрасна среда носиме шик фармерки со искинати делови и ги комбинираме со цветна кошулка врзана на средината. Целиот стајлинг надополнете го со тренди сини чевли на платформа и мини чантичка во иста нијанса. Од накит денеска носиме сребрени обетки и слатки алки што одлично ќе се вклопат во целата комбинација.

Имајте среќна среда!

Објавено:
10 јуни 2015
Категорија: 
Тренд