Што да облечете денес?

16 јуни 2015

Драги девојки денеска имаме вистинско жешко лето во главниот град, па така конечно можеме да се одлучиме за тренди куси панталончиња! Денеска носиме токму такви, односно тренди тексас комбинезон и кул маичка со принт од омилениот бенд! За комбинацијата да биде уште пошик, надополнете ја со модерно ранче во кафена боја, црни чевлички и неодоливо венче со цвеќиња за позитивен и забавен ден!

Објавено:
16 јуни 2015
Категорија: 
Тренд