Што да облечете денес?

29 јуни 2015

Овој понеделник се разбудивме со пониски температури во главниот град, па затоа време е за лесна кошулка со долги ракави во неодоливи точки! Кошулката комбинирајте ја со стилски црн комбинезон, едноставни балетанки и црна чантичка. Црвениот кармин денеска е задолжителен, а за модните додатоци оставаме на вашата фантазија!

Имајте супер почеток на работната недела!

Објавено:
29 јуни 2015
Категорија: 
Тренд