Што да облечете денес?

26 ноември 2013

За овој студен вторник ви предлагаме да облечете пред се топла комбинација од земјени нијанси. Од гардероберот извадете го вашиот плетен тесен фустан во некоја слична боја како од фотографијата, со должина до колена. Во зависност од бојата на фустанчето и капутот  изберете го дезенот и бојата на хулахопките, кои ви препорачуваме да бидат грилонки. Имајте убав ден и чекорете полни со самодоверба.

Објавено:
26 ноември 2013
Категорија: 
Тренд