Што да облечете денес?

26 декември 2013

Овој четврток ви предлагаме лежерна дневна комбинација од  хеланки во црно-бел принт, надополнети со подолг џемпер во карамел нијанса и врз него спортско-класична јакна или капут во црна боја. На нозете изберете да ги облечете чизмите до глужт на висока потпетица, а комбинацијата на останатите аксесоари ја оставаме на ваша одлука. Имајте убав ден!

Објавено:
26 декември 2013
Категорија: 
Тренд