Што носат Манго девојките оваа есен?

20 октомври 2018

Под ознаката #mangogirls на Инстаграм ќе ги најдете стилските девојки верни на шпанскиот бренд Манго. Обединети под овој „хаштаг", тие на нивните профили на оваа социјална мрежа ги објавуваат своите кул аутфити со парчиња од омилената етикета.

Оваа есен Манго девојките се навистина инспиративни. Во нивните есенски аутфити ќе наидете на супер идеи што ќе ви помогнат во комбинирањето на секојдневните изгледи.

Актуелни се капутите во земјени тонови и кариран дезен, дводелните сомотни костуми, предимензионираните сакоа, фустаните на преклоп, високите чизми...

Еве како изгледаат Манго девојките оваа есен...

Објавено:
20 октомври 2018
Категорија: 
Тренд
Прочитано:
4.260 пати