Што носат Манго девојките оваа есен?

17 октомври 2019

Под хаштагот #Mangogirls на Инстаграм ќе ги најдете девојките лојални на шпанскиот гигант Манго и нивните најнови комбинации со парчиња од актуелните колекции на брендот.

Оваа есен е во знакот на кожените парчиња, земјените тонови, карираните блејзери, одмерената класика, како и плетенинте.

Интересно е да погледнете како исти парчиња се комбинираат во различни аутфити, па и да се инспирирате како вашето омилено Манго парче од актуелните колекции да го имплементирате во вашиот стил.


 

Објавено:
17 октомври 2019
Категорија: 
Тренд
Прочитано:
4.137 пати