Сите бои на летото во стилот на норвешката блогерка Нина Сандбеч

29 јули 2019

Таа е ведар и позитивен лик и тоа јасно го одразува и во својот стил.

Норвешката блогерка Нина Сандбеч е препознатлива токму по свежиот и темпераментен колорит во нејзините стајлинзи.

Доколку барате инспирација како да имплементирате интензивни бои во вашиот имиџ, тогаш нејзинот блог или профил на Инстаграм се вистинското место.

Сите бои на летото имаат свое место во нејзините ултра шик аутфти, па дури и доколку не ги преферирате јаките бои, ќе ви го одвлечат вниманието, па можеби и ќе ве поттикнат да експериментирате со боите.

 

Објавено:
29 јули 2019
Категорија: 
Тренд
Прочитано:
1.150 пати