Стилска инјекција: Сламен шешир за пролет и лето и како да го носите

6 април 2021

Можеби годинава ќе можете да се оптегнете на некоја плажа во костим за капење, големи очила за сонце и сламен шешир, пиејќи коктел и уживајќи во животот. 

Но, дури и да не се случи тоа, шеширот од слама треба да е дел од вашиот плакар аксесоари годинава. Омилениот моден детаљ на сончевите денови е одлична и сигурна варијанта со фармерки и блуза, а дечува урбано и кога го комбинирате со одело. 

Објавено:
6 април 2021
Категорија: 
Тренд
Прочитано:
1.162 пати