Слоевитите комбинации и оваа сезона се едни од нашите омилени, а надвор времето е совршено за онаа што ние денеска ви ја предлагаме. 

Не дозволувајте си да го пропуштите сончевото време кога можете да правите комбинации какви и да посакате. 

Оваа есен задолжително комбинирајте лелеав фустан со високи чизми и џемпер или шик палто по ваш избор. 

Ако сакате да изгледате дополнително стилски, зимската шапка е нешто што не смеете да го заборавите во комбинациите. 

Бидејќи времето надвор е совршено, сѐ уште не ги пакувајте вашите цветни фустанчиња!

Објавено:
14 ноември 2015
Категорија: 
Тренд
Прочитано:
4.134 пати