Tоп 5 пролетни комбинации на Лила од Елена Лука

2 април 2021

Елена Лука и Лила се долгогодишни соработници и пријатели. Водителката години наназд ѝ ја дава довербата на модната куќа кога е нејзиниот изглед во прашање.

Па на прагот на пролетта, Лила го посети showroom-от на Елена Лука на првиот кат во ГТЦ и токму тука ги најде нејзините модни фаворити за деновите што претстојат.

Погледнете ги петте топ комбинации на водителката и инспирирајте се:

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Lila (@lilafilipovska)

 

Комбинации:

Цветен фустан + чизми

фустан: 4.700 денари

чизми: 2.800 денари


Транспарентен фустан со дезен + мала чанта

фустан: 3.700 денари

мини-чанта: 700 денари

 

Мантил-фустан + чизми + ремен-чанта


мантил-фустан: 3.650 денари

чизми: 2.800 денари

ремен-чанта: 700 денари

 

цветен макси фустан + палто 

фустан: 8.500 денари

палто: 6.800 денари


фустан со карнери + чизми до глужд + мини чанта


фустан:15.000 денари

чизми: 2.560 денари

мини чанта: 700 денари

 

Освен во ГТЦ, комбинациите можете да ги најдете на онлајн продавницата на Елена Лука, како и во showroom во населба Аеродром.

Започнете ја пролетта со Елена Лука.

Објавено:
2 април 2021
Категорија: 
Тренд
Прочитано:
6.446 пати
Тагови: 
Лила Елена Лука