Тренд аларм: Атрактивен пролетен фустан!

27 мај 2015

Наш денешен предлог е овој сладок и женствен фустан од P.S.Fashion. Струкиран, мини и во прекрасни цветни нијанси, зарем може да постои подобар избор за топлите денови?

Истиот е навистина лесен за комбинирање, а можете да го носите за различни пригоди, без разлика дали е за извршување на дневни обврски со удобни балетанки, или пак за вечерни излегувања со шик потпетици.

 

Објавено:
27 мај 2015
Категорија: 
Тренд