Тренд аларм: Црвена комбинација за среќни денови!

4 март 2015

Во пресрет на Денот на жената, ви нудиме тренди фустанче во бојата на љубовта од колекцијата на P....S….fashion!

Доколку веќе се одлучивте каде и како ќе го поминете овој празник, сега е вистинското време да ја најдете и совршената комбинација за тој повод.

Ние ви предлагаме шик фустанче до колената изработено од прекрасен материјал совршен за ова време од годината. Фустанчето е со долги ракави и истото има тотално несекојдневен и одличен крој, а половината е особено нагласена со суптилно ременче.

Во комбинација со овој фустан, единствено потребен ви е овој впечатлив ѓердан што дополнително ќе го освежи фустанот и ќе му даде неверојатно младешка нота.

Без разлика на тоа каде и да го поминете овој 8 – ми Март, бидете сигурни дека ќе блеснете во оваа позитивна комбинација!

Објавено:
4 март 2015
Категорија: 
Тренд