Тренд аларм: Цветна и романтична комбинација

8 април 2015

11129282_10206833465940636_1346334683_n

Доколку сакате да изгледате романтично и нежно, ова е вистинската комбинација за вас. Наш денешен предлог е едноставната и елегантна бела кошула од  P.S.Fashion која што ја комбинираме со весело здолниште во интензивни бои.

Главен акцент во целата комбинација е здолништето, исто така од P.S.Fashion, кое е впечатливо и ведро,благодарение на интересниот принт од цветови.

Објавено:
8 април 2015
Категорија: 
Тренд