Тренд аларм: Лежерна комбинација за сите пригоди

15 декември 2015

Претпразнично, само за нашите машки читатели направивме супер комбинација составена од неколку клучни парчиња што секое момче треба да ги има во плакарот.

Без разлика за каква пригода станува збор, комбинацијата составена од кошула, темно син џемпер, темни фармерки и модерни чизми е одлична во секое време.

Сега е вистинско време за супер стилски комбинации во екот на празничните after work забави, но и за бројните прослави со вашето друштво и колегите од работа.

Уживајте во празниците!

Модел: Митко Крстев

Модна агенција: Моделс Ин

Стајлинг: Fashionel.mk

Комбинација: Fashion Group

Кошула, џемпер, фармерки: Springfield

Чевли: Bata

Објавено:
15 декември 2015
Категорија: 
Тренд
Прочитано:
913 пати