Тренд аларм: Movember со стил!

24 ноември 2015

Иако имаме само уште една недела до крајот на ноември, решивме особено внимание да им посветиме на нашите машки читатели и да им ги предложиме задолжителните парчиња за оваа сезона.

Денеска ви предлагаме супер шик фармерки во темна нијанса, за која знаеме дека е вашата омилена и ги комбинираме со задолжителната блузичка во пруги за оваа сезона.

Патичињата се едноставни, но неверојатно удобни и во темно сина боја што одлично се вклопува со останатите парчиња од комбинацијата.

Во чест на машкиот месец, ви носиме и неколку детали и ве потсетуваме уште денеска да закажете преглед! 

Комбинација: Fashion Group

Блуза: Springfield

Фармерки: Spingfield

Патики: Spingfield

Модел: Митко Крстев

Модна агенција: Моделс Ин

Објавено:
24 ноември 2015
Категорија: 
Тренд
Прочитано:
997 пати