Тренд аларм: Топол стајлинг со здолниште

12 јануари 2015

stajling-12.01

Кога студот не застанува единствено што бараме е топлина. За почеток на оваа седмица одбравме топли и удобни парчиња. Белата блуза со интересен преден крој ја споивме со кратко волнено здолниште со црно-бел дезен.

За да се заштитиме од студот предлагаме црна монтка со крзно околку јаката која загарантирано ќе ве стопли. Зимата нека не ви биде причина да не го облечете вашето омилено здолниште.

so-logo

 

Затоа опремете со со мазните, непороѕирни микрофибер хулахопки на La Dama. А, доколку вашите стапала се секогаш студени одберете ги чизмите на Walkmaxx. Така ќе имате стил и практичност, рака под рака, а студот нема воопшто да ви биде пречка.

Објавено:
12 јануари 2015
Категорија: 
Тренд