Задолжително парче: чанта со реси од P.S. Fashion

2 март 2015

Претстојната пролет во модниот фокус ќе биде белата боја и ресите како највпечатливи модни детали.  А модниот бренд P.S. Fashion секогаш знае трендовите да ги имплементира под препознатливоста на своето име.

Токму затоа, како задолжително модно парче за оваа пролет ви ја препорачуваме белата плико-чанта со реси од P.S. Fashion. Тотално урбана со минималистички дизајн, ова чанта е идеален моден додаток со кој може да ја заокружите вашата деловна комбинација или беспрекорно да ја вклопите во вашата лежерна џинс комбинација за кафе со пријателките.

 

Објавено:
2 март 2015
Категорија: 
Тренд