Задолжително парче: Walkmaxx еспадрили!

20 април 2015

За денеска ви ги предлагаме Walkmaxx унисекс еспадрилите, наменети и за мажи и жени. Тие имаат модерен изглед, а сега можете да ги купите со ѓон што истовремено ви нуди и масажа.

Овие еспадрили имаат заоблен ѓон што ги активира мускулите на нозете и задникот. Кога ги носите овие еспадрили притисокот при одењето се префрла од зглобовите на мускулите, па затоа можете побрзо да слабеете и да го зајакнете телото и истовремено да ја спречите појавата на целулитот.

Ние ги комбинираме со модерни бели фармерки со висок струк, лежерна карирана кошула и фенси додатоци.

Објавено:
20 април 2015
Категорија: 
Тренд